Psí život

čínský chocholatý pes - krásný svět lidí a psů

Po dovolené

Od návratu z dovolené už uběhly skoro 2 měsíce. Cesta na Moravu i zpět proběhla v pořádku, bez problémů, bez blinkání...holky byly skvělý. Na dovolené sice 3 dny mrholilo, ale lenošení a válení se u televize nikomu ještě neublížilo.

Teď ale už měsíc řešíme blechy. Ne a ne se jich zbavit. Tedy, mluvíme o Besince. Adélka měla za celou dobu pouze dvě...asi nějaké hodně zoufalé zabloudily a ztratily se v těch jejích pěti chlupech...:-). Zato Besinky kožíšek jich měl hodně hodně a ještě víc...a zdálo se, že přibývají každým dnem. Nepomáhalo oblíbené stříkání, které vždycky pomohlo, hlavně na klíšťata, pomohlo jenom koupání v Orthosanu. Muselo se opakovat několikrát....a denně vyčesávat a zbylé odolné jedince chytat růčo...denně několik - včera už jenom 2...ale stále ještě tam nějaké budou...šílím....

Besinka: ,,No jo, paničko, klidně si mě česej a hrabej se mi v kožíšku, hlavně ať už mě ty potvory nelechtají po bříšku...v noci mě to budí a musím se drbat...."

Adélka: Ne, ne, ne, už ji nech, pořád si jenom spolu hrajete a češete a povídáte a já na to mám koukat???Ne, já jsem paničkovááááá!!!"


30.10.2014 12:16:23 | Autor: PášaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se