Psí život

čínský chocholatý pes - krásný svět lidí a psů

Letí to letí


Tak už nám je oběma 11 let...ale jsme pořád krásné, zdravé a šikovné. Pravda, trošku líné jsme taky...ale to nebude věkem...to se jen tak říká. Zkrátka už jsme si zvykly, že celý den strávíme na gauči nebo v postýlce...je to jedno, všechno je pelíšek. Panička pracuje a chodí domů mnohdy za tmy...ven jdeme na chvilku, hovínko, vyčůrat a pak už na granulky a zase do pelíšku...a tak pořád dokola.

Ale jedna velká novina tu je. Máme páníčka. Je moc hodný. Miluje paničku a nás taky. V létě pojedeme všichni na dovolenou. Ty dva vybrali baráček se zahradou a tam budeme celý týden. Besinka se už teď bojí cesty...prý bude dlouhá...ale panička s páníčkem budou hodně stavět. My se vždycky proběhneme, odpočineme si a pofrčíme dál. Bude to v pohodě...:-)

Panička mi říkala, že mi objednala nějaká nová trička na jaro a na léto. Tak jsem zvědavá, jestli se trefila do mého vkusu, protože mně teda není vůbec jedno do čeho mě oblékne...až to přijde poštou, nechám se vyfotit a přidám to sem k ostatním fotečkám...abych se vám pochlubila.

Krásnou zimu přeje Adélka

02.02.2018 11:17:56 | Autor: PášaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se